RN65E2493CB14
MFR.Part #
RN65E2493CB14
JLCPCB Part #
C1432496
Description
-65℃~+175℃ 249kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors