BFC237872913
MFR.Part #
BFC237872913
JLCPCB Part #
C3804420
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+85℃ 300V、1kV 91nF ±5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS