RN65E1650BRSL
MFR.Part #
RN65E1650BRSL
JLCPCB Part #
C1811462
Description
-65℃~+175℃ 165Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors