RN65E1601BRSL
MFR.Part #
RN65E1601BRSL
JLCPCB Part #
C1811454
Description
-65℃~+175℃ 1.6kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors