CMF651K5000JKEB70
MFR.Part #
CMF651K5000JKEB70
JLCPCB Part #
C1787626
Description
-55℃~+175℃ 1.5W 1.5kΩ Metal Film Resistors ±100ppm/℃ ±5% 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors ROHS