BFC247944305
MFR.Part #
BFC247944305
JLCPCB Part #
C3796877
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+105℃ 160V、250V 3uF ±5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS