RN65E1004BRSL
MFR.Part #
RN65E1004BRSL
JLCPCB Part #
C1814191
Description
-65℃~+175℃ 1MΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors