RN65E1002BRSL
MFR.Part #
RN65E1002BRSL
JLCPCB Part #
C1814153
Description
-65℃~+175℃ 10kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors