RN65E1003FBSL
MFR.Part #
RN65E1003FBSL
JLCPCB Part #
C1432185
Description
-65℃~+175℃ 100kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors