RNC65H3830FRB14
MFR.Part #
RNC65H3830FRB14
JLCPCB Part #
C3387734
Description
-65℃~+175℃ 383Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors