RN65D9761FRE6
MFR.Part #
RN65D9761FRE6
JLCPCB Part #
C3491151
Description
-65℃~+175℃ 500mW 9.76kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors