Y0024100K000B0L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y0024100K000B0L
JLCPCB Part #
C1494264
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 100kΩ 300mW ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS