RN65C1000DRE6
MFR.Part #
RN65C1000DRE6
JLCPCB Part #
C3446463
Description
-65℃~+175℃ 100Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ Plugin,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors