RN65D9310FRSL
MFR.Part #
RN65D9310FRSL
JLCPCB Part #
C3359363
Description
-65℃~+175℃ 500mW 931Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors