RN60D9310FRSL
MFR.Part #
RN60D9310FRSL
JLCPCB Part #
C1784017
Description
-65℃~+175℃ 250mW 931Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors