CMF5015K400FKEK
MFR.Part #
CMF5015K400FKEK
JLCPCB Part #
C1423113
Description
-55℃~+175℃ 15.4kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS