RN65D9102FB14
MFR.Part #
RN65D9102FB14
JLCPCB Part #
C1402571
Description
-65℃~+175℃ 500mW 91kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors