RN65C2674FRSL
MFR.Part #
RN65C2674FRSL
JLCPCB Part #
C1814287
Description
-65℃~+175℃ 2.67MΩ 500mW Metal Film Resistors ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors