RN65D9090FBSL
MFR.Part #
RN65D9090FBSL
JLCPCB Part #
C3380401
Description
-65℃~+175℃ 500mW 909Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors