CP000539K00JE663
MFR.Part #
CP000539K00JE663
JLCPCB Part #
C1401224
Description
-65℃~+225℃ 39kΩ 5W Metal Oxide Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS