RN65D88R7FB14
MFR.Part #
RN65D88R7FB14
JLCPCB Part #
C1418026
Description
-65℃~+175℃ 500mW 88.7Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors