RL20S432GR36
MFR.Part #
RL20S432GR36
JLCPCB Part #
C1805429
Description
-65℃~+175℃ 4.3kΩ 500mW Metal Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors