RN70D2001FBSL
MFR.Part #
RN70D2001FBSL
JLCPCB Part #
C3468997
Description
-65℃~+175℃ 2kΩ 750mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors