RN65D86R8FB14
MFR.Part #
RN65D86R8FB14
JLCPCB Part #
C1402783
Description
-65℃~+175℃ 500mW 86.8Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors