RN65D68R1FR36
MFR.Part #
RN65D68R1FR36
JLCPCB Part #
C1786182
Description
-65℃~+175℃ 500mW 68.1Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors