RN60D68R1FR36
MFR.Part #
RN60D68R1FR36
JLCPCB Part #
C1771614
Description
-65℃~+175℃ 250mW 68.1Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors