RN65D6812FB14
MFR.Part #
RN65D6812FB14
JLCPCB Part #
C1419452
Description
-65℃~+175℃ 500mW 68.1kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors