RN65D63R4FBSL
MFR.Part #
RN65D63R4FBSL
JLCPCB Part #
C1429475
Description
-65℃~+175℃ 500mW 63.4Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors