RN65D63R4FB14
MFR.Part #
RN65D63R4FB14
JLCPCB Part #
C1415470
Description
-65℃~+175℃ 500mW 63.4Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors