Y0007499R850T9L
MFR.Part #
Y0007499R850T9L
JLCPCB Part #
C1475589
Description
-55℃~+125℃ 499.85Ω 600mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS