RN65D6343FRSL
MFR.Part #
RN65D6343FRSL
JLCPCB Part #
C3443717
Description
-65℃~+175℃ 500mW 634kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors