RN65D6191FR36
MFR.Part #
RN65D6191FR36
JLCPCB Part #
C1786728
Description
-65℃~+175℃ 500mW 6.19kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors