RN65D1433FBSL
MFR.Part #
RN65D1433FBSL
JLCPCB Part #
C3452420
Description
-65℃~+175℃ 143kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors