RN65D6042FRE6
MFR.Part #
RN65D6042FRE6
JLCPCB Part #
C1788566
Description
-65℃~+175℃ 500mW 60.4kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors