RN65C1100FRSL
MFR.Part #
RN65C1100FRSL
JLCPCB Part #
C1799410
Description
-65℃~+175℃ 110Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors