RN65D57R6FRE6
MFR.Part #
RN65D57R6FRE6
JLCPCB Part #
C3574774
Description
-65℃~+175℃ 500mW 57.6Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors