M64Y103KB40
MFR.Part #
M64Y103KB40
JLCPCB Part #
C5370674
Package
插件,9.7x5mm
Description
10kΩ 21 500mW ±10% ±100ppm/℃ 插件,9.7x5mm Potentiometers, Variable Resistors ROHS