RN65D11R3FRSL
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN65D11R3FRSL
JLCPCB Part #
C3463838
Package
Plugin,D4.6xL14.3mm
Description
-65℃~+175℃ 11.3Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors