RN65D5760FBSL
MFR.Part #
RN65D5760FBSL
JLCPCB Part #
C1427790
Description
-65℃~+175℃ 500mW 576Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors