RN65D1781FB14
MFR.Part #
RN65D1781FB14
JLCPCB Part #
C1418348
Description
-65℃~+175℃ 1.78kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors