RN55D5760FBSL
MFR.Part #
RN55D5760FBSL
JLCPCB Part #
C1428957
Description
-65℃~+175℃ 125mW 576Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors