RN65D56R2FRSL
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN65D56R2FRSL
JLCPCB Part #
C3409592
Package
Plugin,D4.6xL14.3mm
Description
-65℃~+175℃ 500mW 56.2Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors