RN55D56R2FRSL
MFR.Part #
RN55D56R2FRSL
JLCPCB Part #
C1781370
Description
-65℃~+175℃ 125mW 56.2Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors