RN65C56R2FRSL
MFR.Part #
RN65C56R2FRSL
JLCPCB Part #
C1800532
Description
-65℃~+175℃ 500mW 56.2Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors