RN60D53R6FBSL
MFR.Part #
RN60D53R6FBSL
JLCPCB Part #
C3467024
Description
-65℃~+175℃ 250mW 53.6Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors