RN65D5232FRSL
MFR.Part #
RN65D5232FRSL
JLCPCB Part #
C3432570
Description
-65℃~+175℃ 500mW 52.3kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors