RN65D46R4FRSL
MFR.Part #
RN65D46R4FRSL
JLCPCB Part #
C3529712
Description
-65℃~+175℃ 46.4Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors