BZD27C4V3P-E3-18
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZD27C4V3P-E3-18
JLCPCB Part #
C5583652
Package
DO-219AB(SMF)
Description
1 Independent 25uA@1V 4.3V 4V~4.6V 7Ω 800mW DO-219AB(SMF) Zener Diodes ROHS