RN55D46R4FRSL
MFR.Part #
RN55D46R4FRSL
JLCPCB Part #
C3500443
Description
-65℃~+175℃ 125mW 46.4Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors