RN65D3921FRE6
MFR.Part #
RN65D3921FRE6
JLCPCB Part #
C1786042
Description
-65℃~+175℃ 3.92kΩ 500mW Metal Film Resistors ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors